Pejsci k adopci

VOLNÝ pejsek
Hledáme ten nejmilovanější domov pro kloučka německého krátkosrstého ohaře narozené 30.12. 22 k odběru okolo 24.2. 23. Návštěva možná po domluvě. Pejsci pouze jako členové rodiny. Nedáváme pejsky nikomu do kotce či zahradu. Ideální parťák do rodiny.
Očkování, odčervení, čipování na adopční smlouvu.
Kontakt 608028063
Kolín

Já jsem taky z nedělní zásilky ze Slovenska a taky si mě ještě nikdo nevybral 😢. Jsou mi teprve čtyři měsíce, ještě mám první zoubky a zatím jsem nezažila nic než zimu, strach a potom útulek. Čeho jsem kříženec, to netuším. Ve čtyřech měsících mám 11 kilo a jak vypadám, to vidíte na fotkách, jenom se nerada fotím a chvilku neposedím 😀. Teď jsem v dočasce, tak poznávám jaké to je mít teplo, plnou misku, mazlení a lásku a líbí se mi to opravdu moc! Jsem malé torpédo, mám energii na rozdávání, jsem hravá a ráda objevuji svět. Ale rovnou se přiznávám, že nic neumím, čurám všude, neměla jsem se to kde naučit a teď se dovídám, že doma se nečurá. Já žádné doma neměla, jak to mám vědět? Na vodítku mi to zatím taky moc nejde. Ale když budu mít trpělivost a lásku, já se to všechno naučím, jako všechna štěňata. Jsem trochu zanedbaná, asi budu mít pupeční kýlu, musí se na mě podívat psí doktor. Zatím poznávám svět a musím říci, že když se můžu přitulit k člověku, který mě má rád, drbe mě za ušima a mazlí se se mnou, i když je to zatím jen dočasná teta, svět nevypadá tak zle, jak se na začátku zdál. Já mám všechno před sebou, tak se těším a už se světa tolik nebojím! Jediné, z čeho mám strach, že mě nikdo nebude chtít! Ale třeba se někomu budu líbit a třeba by někdo chtěl být můj člověk, a abych já byla jeho pes. Tak jestli jo, jsem v Táboře, zavolejte mojí dočasné tetě, ona Vám vše poví: 778 537 336


Žolík stále hledá domov a při tom dělá takové pokroky ❤️. Už ví, že kočičky se nehoní a je kamarádský s dvěma pejsky , které má ještě u sebe teta. Jak ho poznává začíná být parťákem do nepohody 🤗. Jo a prý miluje mazlení ,no kdo by mohl tomu prckovi odolat 🥰. Kdo by se zamiloval volejte 777 278 344


Jsem jedna z těch pejsků, co přijeli v neděli při adopčním dni, ale mě si zatím nikdo nevybral 😢. Dřív jsem bydlela u lidí, jenže se ke mně nechovali hezky a nelíbilo se mi tam. Tak jsem utekla, nějaký čas se toulala, byla jsem takový pes ulice, co jsem si kde našla, to jsem měla a nakonec jsem se dostala do útulku. To bylo dobrý, měla jsem tam jídlo, deku, ale pořád to byl kotec. No a teď jsem u dočasné tety. To je sice lepší než útulek, ale mně už je deset let a tak bych si moc přála něco víc než ,, zatím“ domov. Chtěla bych nějaký domov už na pořád, hodné lidi, aby mi dali lásku a péči. Tu lásku vrátím se vším všudy, jsem totiž mazel, úplně nenáročná, hodná, snesu jiné pejsky, s lidmi ani s dětmi nemám problém. Asi budu kříženec šeltie, vážím necelých dvanáct kilo. Jsem dáma 👑, tak vím, co se sluší a patří, doma se nevyčurám, vím, že se čurá venku. Jediné s čím si neumím poradit – utíkám. Pořád a nevím kam. Možná hledám ten můj domov, ty moje lidi a možná, že až je budu mít, přestanu utíkat. Ale do té doby se na mě musí dávat pozor a ven smím jenom na vodítku.
Tak kdybyste si mě někdo vybral, tak jsem u dočasné tety v Táboře a zavolejte jí na číslo: 778 537 336. Já na vás čekám ♥️🐕!

Olík 3 měsíční miminko. Malý, hravý kluk, co by potřeboval nutně domov a poznal lásku. Kříženec, v dospělosti max středního vzrůstu.
Kontakt 608028063
Tábor


Daník 4měs kluk a nemám domov. Tak ho hledám a čekám. Nevím, co by o sobě měla štěňata jako já říkat. Jsem prostě malý šéfík a udělám hezký a radostný život člověku, který mě bude mít rád a vezme mě za člena rodiny. Neptejte se prosím, co jsem za rasu nebo jak budu velký, to fakt nevím. Mámu ani tátu si nepamatuji a když vám slíbím, že ani moc nevyrostu a pak budu trochu větší, než jsem řekl, tak co pak bude, že? Takže použijte své srdíčko a jestli máte pro mě lásku tak já mám ještě víc 🥰🥰
Kontakt 608028063
Tábor


Rocky (6 let) měl nešťastný osud.
Nejprve nalezený bůhví odkud, později adoptovaný v rodině, která ho po 4ch letech uvázala u zábradlí na mostě. Je to úžasný psík který miluje děti a všechny lidi, i přesto, co mu udělali. Jakmile získá pocit, že někam patří, ze strachu si svou rodinu hlídá. Projevuje to štěkáním na jiné psíky. Což je ale přirozené.
Velice touží po své rodině. Je naučen žít v bytě, má hygienické návyky. Je středního vzrůstu. Zbožňuje žvýkací hračky a parůžky.
Kompletně veterinárně ošetřený a kastrovaný.
Kontakt 608028063
Tábor


Lenička (necelé 4roky) Leny je kříženec border kolie a bohužel neměla v životě moc štěstí. Slíbený pěkný život se nekonal…. proto hledá nový lepší domov pouze jako 100% člen rodiny, kde si bude užívat teplo, gauč a mazlení. S jinými pejsky nyní nebyla déle v kontaktu, ale před adopci se snesla se všemi. Je to veselá holčička. Potřebuje pohyb a aktivitu. Je kastrovaná, očkovaná.


Pucík – 4letý kříženec labradora a “fleta”. Úžasný pes do každé rodiny hledá svůj domov a lásku.


Aro – 5let, krásný Německý ovčák. Jako jeden z mála zůstal přes Vánoce a Silvestra v útulku. Moc jsem si pro něj přála nový domov, ale nevyšlo to. Nikdo se na něj neozval, nezeptal a nepodíval. Už je fakt smutnej a chybí mu jeho člověk. Někdo, komu bude moci ukázat, jak je úžasnej a perfektně vychovanej kluk. Bude věrně následovat vaše kroky a milovat vás do konce svých dnů. A nejen vás, ale i vaše děti, ke kterým je super parťák. Jediné, koho moc nemusí, jsou jiní psi. Pojďme mu společně změnit život ať muže zažít lásku. 💙
Kontakt 608028063
Tábor


Štefík – 3,5 roku, milé, veselé psí stvoření, plné energie a lásky. Proto bychom ho doporučili mladé aktivní rodince, miluje procházky, aktivity které ho zaměstnávají. Miluje lidi, děti, s kočičkami vychází dobře, pokud neutíkají pak je chce honit jinak jim neublíží, s jinými psy vychází poměrně dobře. Očkovaný, čipovaný, odčervený.
Kontakt 608028064
Tábor


Mia – štěněcí holčička menšího vzrůstu(sestra Mimi buřtika která už svůj krásný domov má). Miluje lidi a ráda se mazlí. Je pro každou srandu. Moc nemusí jiné psy. Ale s dobrým přístupem se jako stěně může vše naučit. Kříženka nejspíš buldočka a staforda.
Kontakt 608028063
Tábor